Ei kyllä ihan heti tule mieleen, että milloin olisi tullut vietettyä tämän päivän kaltaista löhöilypäivää. Herättiin kymmenen maissa, katsottiin leffaa torkkuen ja sen jälkeen painuttiin takaisin nukkumaan. Heräiltiin lopulta puoli kolmen aikoihin ja lähdettiin vihdoin ulos, mutta melkoisessa koomassa on tullut oltua koko päivä. Miksi tällaisista päivistä kokee aina takaraivossaan huonoa omaatuntoa, vaikka tietääkin, että nämä tulevat välillä tosi tarpeeseen? Tuntuu kuin päivä olisi mennyt hukkaan, mutta saatiinhan tänäänkin latailtua akkuja oikein kunnolla. Nyt pötköttelen läppäri sylissä saunan jälkeen tässä sohvalla ja ajattelin aloittaa Netflixistä jonkun uuden sarjan, jos vaikka löytyisi uutta seurailtavaa. Onko teillä heittää mitään suosituksia?
Huomenna olisi suunnitteilla kuvailla taas vähän uusia sisustusjuttuja ja kertoilla tulevasta terassiprojektistamme – palaillaan niiden parissa siis!
♥ Janni
6 Comments
Netflixissä oon ite viimeksi koukuttunut sarjaan nimeltä The Fosters. Se kertoo sijaisperheestä ja jokin siinä vaan kiinnostaa, suosittelen edes yhden jakson verran vilkaisemaan 🙂
Super kiva toi addun takki! <3
Kiiitos 🙂 Tykkään siitä itsekin ihan superisti!
Ghana toi addun takki!! mistä?
Addun omilta sivuilta tilattu 🙂 kiitos!
siis ihana*…. 😀